Kitap » Estetik
Dermal Dolgu Uygulamaları
220.00 TL
Rebecca Small, Dalano Hoang
 
Çeviri Editörü: Prof. Dr. Ülker Gül

Muayenehane ortamında uygulanabilecek estetik işlemleri konu edinen bu kitap işlemlerle ilgilenen her hekimin işine yarayacaktır. Kozmetik işlemlerin uygulanması hekimler için ödüllendirici ve meslek tatmini sağlayıcı bir noktada durmaktadır.
Kitabı satın almak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com

Dermal Dolgu Uygulamaları Pratik Rehber minimal invaziv kozmetik işlemler hakkında deneyimlerini arttırmak isteyen uygulayıcılar için hazırlanmıştır. Muayenehane ortamında uygulanabilecek estetik işlemleri konu edinen bu kitap işlemlerle ilgilenen her hekimin işine yarayacaktır. Kozmetik işlemlerin uygulanması hekimler için ödüllendirici ve meslek tatmini sağlayıcı bir noktada durmaktadır.

Bu kitap resimli bir şekilde adım adım dolgu işlemlerini anlatmakta ve takiplerde karşılaşılabilecek konulara değinmektedir. Her bölümde belli bir dolgu işlemi hakkında hedef bölgenin anatomisi ve kaçınılması gereken noktalar hakkında bilgiler bulunmaktadır. Enjeksiyon bölgelerinin üzerinde durularak işlemin etkinliğinin arttırılması ve komplikasyon riskinin azaltılması amaçlanmıştır.Teknik Özellikler

Kitabın Adı: Dermal Dolgu Uygulamaları
Yazar: Rebecca Small, Dalano Hoang
Çeviri Editörü: Prof. Dr. Ülker Gül
Kategori: Estetik / Dil: Türkçe / Ebat: 19,5x27,5 cm / Sayfa: 192
ISBN: 978-605-84623-9-7 / Yayın Yılı: 2016
Kitabı satın almak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com