Dergi
Dental Labor
0.00 TL
Konusunda dünyanın en iyilerinden olan Dental Labor, sarf malzemelerinden uygulama tekniklerine, yeni cihazların tanıtımına ve kritiğine kadar, diş laboratuvarlarının ve diş hekimlerinin bilgi ihtiyacını karşılıyor. Birbirinden güzel fotoğraflarla zenginleşitirilmiş makaleler sayesinde, bilginizi daima taze ve güncel tutmanıza yardımcı oluyor.
Dergiye abone olmak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com
Protetik Diş Hekimliğinde Kaynak Dergi

Avrupa’da olduğu gibi ülkemizde de ortalama ömrün uzaması, protetik dişhekimliğine duyulan ihtiyacın artmasına sebep oldu.

Almanya merkezli Verlag Neuer Merkur tarafından yayınlanmakta olan “Das Dental Labor”un yarım yüzyılı aşkın irikimi, birinci sınıf bir çeviri ve baskı kalitesiyle ülkemiz dişhekimliğinin hizmetine sunuluyor.

Konusunda dünyanın en iyilerinden olan Dental Labor, sarf malzemelerinden uygulama tekniklerine, yeni cihazların tanıtımına ve kritiğine kadar, diş laboratuvarlarının ve diş hekimlerinin bilgi ihtiyacını karşılıyor.

Birbirinden güzel fotoğraflarla zenginleşitirilmiş makaleler sayesinde, bilginizi daima taze ve güncel tutmanıza yardımcı oluyor.

Dental Labor’da, çeviri makalelerin yanısıra, Türkiye üniversitelerindeki akademisyenlerin çalışmalarına da yer veriliyor.Editör & Yayın Kurulu

Editör: Dr. Uğur Ergin

Yayın Kurulu: Prof. Dr. Begüm Akkayan, Dr. Uğur Ergin, Prof. Dr. Mine Nayır, Doç. Dr. Tonguç Sülün

(Soyadı alfabetiğine göre sıralanmıştır)Teknik Detaylar

Ebat: 210 x 297 mm / Sayfa Adedi: 64-96
Kapak Kağıdı: 250 g/m2 kuşe / İç Sayfa Kağıdı: 135 g/m2
Baskı: 4+4 Ofset Baskı / Yayın Periyodu: Yılda 2 Sayı
Abone İlişkileri

Dergi hakkında sorularınıza cevap almak veya telefonda abone olmak için,
lütfen abone ilişkileri departmanımızı arayınız:

Elif Taman: 0555 975 55 43 (elif.taman@vyg.com.tr)
Ergül Kaya & Elvan Genç: +90 (0) 212 481 02 20 (pbx)
Reklam Servisi

Vestiyer Yayın Grubu dergilerine ve/veya web portallarına reklam vermek, ürünleriniz hakkında tanıtım yazıları yayınlatmak isterseniz, lütfen Reklam Servisimizle görüşünüz
:

+90 (0) 212 481 02 20 (pbx)
+90 (0) 555 975 55 42


Dergiye abone olmak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com