Kitap » Estetik
Botulinum Toksin Uygulamaları Pratik Rehberi (BOTOX)
220.00 TL
Rebecca Small, Dalano Hoang
 
Çeviri Editörü: Prof. Dr. Ülker Gül

Minival invaziv kozmetik işlemler ile ilgilenenler için yazılan dört kitaplık kozmetik işlemler serisinin bir kitabıdır. Bu seri, estetik prosedür uygulamalarına yeni başlayacak veya bu işlemlerde tecrübeli uzman veya asistan hekimlerin işyeri uygulamalarına kolayca katabilecekleri estetik prosedürlere odaklanmaya yardımcı olabilir.
Kitabı satın almak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com
Botulinum Toksin Uygulamaları Pratik Rehber, minimal invaziv kozmetik işlemlerle ilgilenenler için yazılan bir kitaptır. Estetik prosedürler işlemlerine yeni başlayacak veya bu işlemlerde tecrübeli pratisyen veya asistan hekimler, muayenehane ortamında gerçekleştirilebilecek yeni estetik işlemleri, bu işlemlerle ilgili hasta tatminin arttırılması ve malpraktisin azaltılması hakkında bilgileri kolaylıkla bu kitapta bulabilecektir.

Bu kitapta görsellerle zenginleştirilmiş şekilde adım adım botulinum toksin uygulamaları ve takiplerde sık karşılaşılan durumlarla ilgili bilgiler verilmiştir. Her bölümde belirli bir işlem üzerine yoğunlaşılmış ve ilgili anatomi, ilgili kaslar, bu kasların işlevleri ve işlem uygulanırken kaçınılması gereken kaslar belirtilmiştir. Enjeksiyon noktaları ve güvenli enjeksiyon bölgelerinin üzerinde özellikle durulmuştur, bu sayede hekimlerin uygulamalardaki etki artacak ve komplikasyon riskini azaltacaktır.Teknik Özellikler
Kitabın Adı: Botulinum Toksin Uygulamaları Pratik Rehberi (BOTOX)
Yazar: Rebecca Small, Dalano Hoang
Çeviri Editörü: Prof. Dr. Ülker Gül
Kategori: Estetik / Dil: Türkçe / Ebat: 19,5x27,5 cm / Sayfa: 174
ISBN: 978-605-84623-4-2/ Yayın Yılı: 2015


Kitabı satın almak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com