Bilimsel Diş Hekimliğinin 115. Yılına Özel Hediye

Diş Hekimliği Günü, Türkiye’de bilimsel diş hekimliğinin başladığı tarih olarak kabul edilen 22 Kasım’da kutlanıyor. Vestiyer Yayın Grubu, bu önemli kutlamaya, diş hekimlerine özel yayınlarını bir hafta tüm okurlara açarak dahil oluyor.  Okumaya başlamak için ücretsiz bir üyelik açmak yeterli.

Vestiyer Yayın Grubu’nun dijital dergi kütüphanesi, vyg.com.tr adresinde yayında. Kütüphanede 13 farklı yayınının 34 yıllık dergi arşivi yer alıyor. Dergiler arasında, artık çıkmayan yayınların arşivleri olduğu gibi yeni çıkan sayılar da var.

Türkiye’de bilimsel diş hekimliğinin başlangıcı kabul edilen 22 Kasım tarihi, her yıl Diş Hekimliği Günü olarak kutlanıyor. Bu önemli kutlamaya, Vestiyer Yayın Grubu da bir hediyeyle katılıyor. Diş hekimliğinin 115’inci yılı kutlanırken, bir hafta boyunca VYG Dijital Dergi Kütüphanesindeki dergiler, tüm okurlara açık olacak.

Hakemli bir dergi olan Türk Dişhekimliği Dergisi, Dişhekimliği Dergisi, Roots Dergisi ve Dental Tribune Gazetesi’nin son sayıları, bir hafta boyunca okunabilir. Okumaya başlamak için tek yapılması gereken vyg.com.tr adresinde ücretsiz bir üyelik oluşturmak. Daha iyi bir diş hekimliği için keyifle okumanızı dileriz.

Reklam