Resimli Estetik Botulinum Toksin Enjeksiyon Rehberi (Uygulamalı Video Görüntülü)

Michael Kane, Gerhard Sattler
Çeviri Editörü: Prof. Dr. Mehmet Salih Gürel

Bu kitap, “Estetik Botulinum Toksin” uygulamasının tüm yönlerini ayrıntılı olarak ele alan pratik bir çalışma kitabıdır. 374 resim, anatomik diyagramlar ve çeşitli uygulama video görüntüleri** ile zenginleştirilmiş 184 sayfalık kitabın uygulama bölümlerinde, endikasyonların her bir aşaması tek tek gösterilmiştir.

ISBN: 978-605-9615-10-5
324.00
Seçenekler
Bu kılavuz, pratik kullanımda uzmanlık sağlar...

Temel bölümlerde estetik dermatolojideki botulinum toksin işlemi ile ilgili bütün bilgiler ayrıntılı ve uygulamaya yönelik biçimde öğretici grafik ve resimlerle gösterilmiştir.

Kitabın uygulama bölümlerinde, botulinum toksin uygulaması ayrıntılı fotoğraflar ve anatomik diyagramlarla desteklenerek her bir endikasyonun her bir aşaması tek tek gösterilmiştir.

Uygulamalar başarı oranı göz önüne alınarak değerlendirilmiştir.

Özgün vaka çalışmaları ve fotoğraf dökümantasyonu sağlanarak her bir tekniğin etkinliği değerlendirilmiştir.

Uygulama ipuçları, güçlükleri, başarı beklentisi, işlemlerin birlikte denenme olasılığı ve bilgilendirici kontrol listesi ile görsel kılavuz tamamlanmıştır.

Yazarlar

Kıdemli yazar Dr. Gerhard Sattler yaklaşık 1980 ortalarından itibaren kozmetik dermolotolojide estetik uygulamalarının kuruluşu ve gelişiminde yer almaktadır. Mr. ve Mrs. Sattler tarafından kurulan Rosenpark Klinik‘in kuruluşundan beri Dr. Sattler profesyonel iş yaşamını tutkuyla sürdürmektedir. Estetik botulinum toksin tedavisi ile yanında, enjektabl dolgu ürünleri, tümesan lokal anstezi altında liposuction ve operatif dermatoloji üzerine yoğunlaşmıştır. En son Dr. Sattler GACD‘ın, Almanya’da Estetik Cerrahisi Derneği’nin başkanı ve Uluslararası Dermatolojik Cerrahi Derneği’nin yöneticiliğini yapmaktadır. Aynı zamanda Rosenpark Klinik‘in, Darmstad, Almanya yöneticisi ve uluslararası eğiticisidir.

Settler‘ın meslektaşı ve kılavuzun eş-yazarı, Dr. Micheal Kane (MD), 15 seneyi aşkın süredir Newyork‘da estetik plastik cerrah olarak çalışıyor. 1992‘den beri ise Manhattan‘da özel muayenehanesinde çeşitli kozmetik işlemler, fasyal rejuvenasyon ve enjeksiyonlarda en son teknikleri uygulamaktadır. Dr. Kane çok sayıda Amerikan uzmanlık dernek ve yeterlilik kurullarına üye olup (American Society of Plastic Surgeon, American Society of Plastic Surgery, American Society of Laser Medicine and Surgery) estetik plastik cerrahi ilgili tüm konularda uluslararası eğiticidir.

**Kitap içinde bulunan özel aktivasyon kodu ile üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra ister bilgisayar ortamında ister cep telefonu ile kitaptaki QR kodları okutarak videoları izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir