Ön Bölge Köprülerin Şekillendirilmesi

John C. Ness, CDT

Çeviri Editörü: Prof. Dr. Hanefi Kurt

PTC Teknik Kitaplar Dizisi’nin bütün diğer ciltleri gibi, burada da, her bir aşama uygun görüntüler eşliğinde sunuluyor ve sizin her adımı çok iyi anlamanız sağlanıyor.

ISBN: 978-975-6250-30-3
1095.00
Seçenekler
PTC Serisi Sekizinci Kitap
Ön Bölge Köprülerin Şekillendirilmesi


Adım adım estetik restorasyonlar

Bu kitap yüksek kaliteli, estetik restorasyonların sırrını ortaya çıkarıyor. Adım adım, detaylı fotoğraflar ve uygun çizimler size, nasıl şekillendirmeniz gerektiğini ve gerçekten muhteşem sonuçlar almanın püf noktalarını öğretiyor.

Detaylı görüntüler

PTC Teknik Kitaplar Dizisi’nin bütün diğer ciltleri gibi, burada da, her bir aşama uygun görüntüler eşliğinde sunuluyor ve sizin her adımı çok iyi anlamanız sağlanıyor.

Doğal Gülümsemenin Bilimi

“Doğal Gülümsemenin Bilimi” adlı eserimizin üzerine inşa edilen bu kitapla doğal bir gülümsemenin 10 bileşeninden her birini nasıl yakalayacağınızı, bunun için gerekli yöntem ve aşamaları eksiksiz öğrenin.

Teknik Özellikler

Kitap Adı
Ön Bölge Köprülerin Şekillendirilmesi

Orijinal Adı
Contouring Anterior Bridges

Ebat: 210 mm x 300 mm
Sayfa Sayısı: 96 Sayfa + Kapak
Kağıt: 170 g/m2 parlak kuşe kağıt
Baskı: 4+4 Renkli Ofset Baskı
Kapak: Cilt Bezli Sert Kapak
Cilt: İplik Dikişli
 

PTC Teknik Kitaplar Serisi Hakkında
The PTC TechBook Series


John Ness’den Diş Teknisyenliğine Özel
Her konunun, mükemmel fotoğraflar ve çizimlerle, adım adım anlatıldığı kitaplardan oluşan bu setin yazarı, Amerika’nın en ünlü diş teknisyenlerinden biri olan ve 2009 yılında vefat eden John Ness. Diş teknisyenliği eğitiminde, tamamiyle kendisine ait, tescilli bir sistemin mucidi olan Ness’in kitapları, şimdi Türkçe.

Adım Adım Diş Teknisyenliği: Ne, Nasıl Yapılır?
PTC Teknik Kitaplar Dizisi, tecrübeyle dolu başarılı bir meslek hayatı boyunca edinilmiş bilginin damıtılmasıyla ortaya çıkmıştır. Dental laboratuvar teknolojisinin adım adım anlatıldığı, anlaşılması çok kolay bir ansiklopedi niteliğindedir.

Her Diş Teknisyeni için Mükemmel Bir Kaynak
Her şeyin fotoğraflarla ve anlaşılır bir dille anlatıldığı PTC Teknik Kitaplar Dizisi, baştan sona renkli, birinci sınıf bir baskıyla sunuluyor. Her ayrıntıyı adım adım inceleyen bu kitaplar, diş teknisyenleri için gerekli temel bilgi ve becerilerin yanı sıra dental anatomi ve estetiği de içermektedir.

Serinin bütün kitaplarını görmek için lütfen aşağıdaki linki izleyin:
www.vyg.com.tr/ptc

İlginizi Çekebilir