15.05.2015
VESTA’dan-Yeni-Bir-Egitim-Daha
VESTA | Vestiyer Akademi, kurulduğu günden bu yana düzenlediği en etkili eğitimlere bir yenisini daha ekledi. 25-26 Nisan’da Doç. Dr. Hanefi Kurt tarafından verilen uygulamalı “Çene Eklemi Rahatsızlıkları ve Çözüm Yolları” eğitimine Urfa, Diyarbakır, İzmir, Rize, Kıbrıs, Adıyaman ve İstanbul’dan 13 diş hekimi katıldı.

15.05.2015
DDS-WORLD’e-Hosgeldiniz
Dijital diş hekimliği, implant ve estetik diş hekimliğindeki son trendleri içeren özel konferansların, workshopların ve sergilerin olacağı uluslararası büyük etkinlik şimdi de İstanbul’da gerçekleştirilecek.
15.05.2015
GREATIST’in-Ilk-Lansmani-Koln’deki-IDS-Fuarinda-Yapildi
Uluslararası Dental Show olarak bilinen IDS fuarının 36.sı geçtiğimiz haftalarda Köln’de gerçekleştirildi. IDS fuarında, bir Dental Tribune International (DTI) geleneği olan DTI Media Lounge resepsiyon ve kokteyli de yapıldı.
15.09.2014
Dental-Istanbul-Kongre-ve-Fuari-Bu-Yil-15-16-Kasim’da-Gerceklestiriliyor
Türkiye’nin en çok katılımcı ağırlayan üç dişhekimliği kongresinden biri olan Dental İstanbul, bu yıl 12. kez sektör bileşenlerini bir araya getiriyor. Etkinlikler, on yılı aşkın bir süredir olduğu gibi yine Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde yapılıyor.
04.08.2014
Renk-Saptamadan-Kanitli-Dis-Hekimligine-Dental-Fotografcilik
Dişhekimliği Dergisi’nin bu sayıdaki kapak konusu “Renk Saptamadan Kanıtlı Diş Hekimliğine Dental Fotoğrafçılık”. Estetik çalışmalarını fotoğraflarla belgelemek isteyen, renk saptama konusunda fotoğraftan yardım almak isteyen ya da sadece merak eden tüm diş hekimlerinin keyifle okuyacağı 4 farklı makale bu sayıda. Ayrıca “Dental Hemşirelik” ve “Diş Hekimliğinde Görüntüleme” konulu makaleler de yine bu sayımızda.
02.06.2014
Goruntuleme-Sistemleri-ve-Tomografi-Okuma
25. yılını kutlayan Dişhekimliği Dergisi’nin son sayı kapak konusu “Görüntüleme Sistemleri ve Tomografi Okuma”. Diş hekimleri kapak konusu ile ilgili 4 farklı makaleyi bu sayıda okuyabilir. Aynı zamanda “Muayenehane İşletmeciliği” ve “İnsan Haklarından Hasta Haklarına Giden Yoldaki Gelişmelere Bir Bakış ve Yorumlamalar” konulu makaleler de mutlaka okunmalı.
21.02.2014
Ankara-ve-Mersinde-Yogunlastirilmis-Ileri-Cerrahi-Teknikler-Kursu
Temelde, rejeneratif cerrahinin ve biyolojik prensiplerin anlaşılmasına dayanan teorik bölüm, yine uygulamayla zenginleştiriliyor. “İleri Cerrahi Teknikler”in uygulamalı olarak ele alındığı eğitimler, Ankara’da Dr. Orcan Yüksel ve Prof. Dr. Bahadır Giray tarafından veriliyor. Mersin’de ise eğitmen olarak Dr. Orcan Yüksel sahne alıyor.
31.01.2014
Asistanlara-VESTA’dan-Iki-Farkli-Egitim
Sürekli eğitimleri yeni yılda da sürdüren VESTA - Vestiyer Akademi, yardımcı personeller için yakın zamandaki eğitim takvimini açıkladı. Duyuruya göre, eğitim seminerleri temel ve implantoloji cerrahisi olarak iki farklı başlık altında yapılacak. Eğitimlerde teorik bilgi aktarımlarının yanı sıra klinik pratiği üzerine uygulamalara da yer verilecek.
20.01.2014
VESTA’dan-Implantolojiye-‘Ileri’-Adim
“Mezuniyet sonrası sürekli eğitim” anlayışı ile eğitim seminerleri ve kurslarını sürdüren VESTA, 13-15 Aralık tarihleri arasında İleri Seviye Cerrahi ve İmplantoloji Eğitimi düzenledi. İmplant uygulamaya başlamak veya uygulamalarını geliştirmek isteyen diş hekimleri için tasarlanan uygulamalı eğitime Türkiye genelinden 20 diş hekimi katıldı.
25.12.2013
Adan-Zye-Gulus-Tasarimi
Dişhekimliği Dergisi, 110’uncu sayısında “Gülüş Tasarımı”nı ele alıyor. Gülüş dizaynının püf noktalarına dair önemli bilgilerin yer aldığı dergide sektöre dair tüm güncellikler de okurlara sunuluyor.
12.11.2013
Dental-Labor-Abonesi-Dis-Teknisyenlerine-Ucretsiz-Kurslar
Dentsply ile Dental Labor Dergisi işbirliğiyle, Dental İstanbul Kongresi kapsamında, diş teknisyenlerine özel üç farklı etkinlik düzenlendi. Kayıt ücreti 70 EUR olan kurslara, Dental Labor abonesi diş teknisyenleri ücretsiz olarak katılabiliyor.
12.11.2013
Asisdent-Bulusmalari--Aralik’13-Egitim-Semineri
Vesta’nın diş hekimi yardımcılarına yönelik gerçekleştirdiği etkinlikler zincirine, “Asisdent Buluşmaları” adıyla yeni bir halka daha ekleniyor. Vesta, yıl boyunca çeşitli dönemlerde yapmayı hedeflediği bu etkinlikler aracılığıyla, diş hekimi yardımcılarını konusunda yetkin konuşmacılar, bilim insanları ve meslek büyükleriyle buluşturmayı hedefliyor.
29.07.2013
Implant-Istanbul-Kongresi-ve-Fuari;-Vestiyer-Yayin-Grubu’nun-da-destegiyle-Ekim’de-yapiliyor
Diş Malzemeleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD), CNR Fuarcılık işbirliğiyle, 25-27 Ekim tarihlerinde yeni ve büyük bir organizasyona imza atacak. Vestiyer Yayın Grubu’nun da desteklediği fuarla eşzamanlı olarak bir de kongre düzenleniyor.
27.06.2013
Dishekimligi-Dergisi-109-Sayi-Erken-Cocukluktan-Eriskinlige-“Koruyucu-Dis-Hekimligi”
Dişhekimliği Dergisi'nin 109. sayısı yayınlandı. "Koruyucu Diş Hekimliği"nin kapak konusu olarak işlendiği, çok sayıda makalenin yayınlandığı; röportajların, teknolojik ve güncel gelişmelerin sunulduğu yeni sayı dolu dolu içeriği ile tam 96 sayfa!
03.04.2013
VESTA-Dishekimi-Yardimcilarina-Yonelik-2013-Yilinda-Gerceklestirecegi-Egitimlerin-Takvimini-Acikladi
 VESTA | Vestiyer Akademi tarafından yıllardan beri organize edilmekte olan ve büyük ilgi gören “Diş Hekimi Yardımcı Personel Eğitim Seminerleri” hız kesmeden, kapsamı genişleyerek ve yaygınlaşarak devam ediyor. 

Üç ana konsept halinde düzenlenen eğitim seminerlerinin yanı sıra, yılda bir kez de, çeşitli bilimadamlarının konuşmacı olarak katıldığı “Asisdent Ağız Diş Sağlığı Yardımcı Personel Sempozyumu” yapılıyor.
22.03.2013
Dishekimligi-Dergisi-24-Yasini-Yeni-Yuzuyle-Kutluyor
Diş hekimliği sektörünün yayıncılık konusunda nabzını tutan Vestiyer Yayın Grubu, 1989 yılından bu yana muayenehane pratiğine yönelik yayınladığı Dişhekimliği Dergisi’nin yeni sayısını elit bir formatla sizlere sunuyor. Kapak konusu olarak “Kök Hücre”nin işlendiği dergide sektörle ilgili çok sayıda içerik bulunuyor.
15.03.2013
Botoks-ve-Dolgu-Egitimlerine-Talep-Artiyor
Mezuniyet sonrası eğitimlerin adresi VESTA, diş hekimleri için Londra’da yeni bir Botoks ve Dermal Dolgu Eğitimi düzenleyeceğini duyurdu. Katılımcı diş hekimlerine, gönüllü modeller üzerinde birebir uygulama yapma imkanı da sunulacak.
15.03.2013
Lamina-Veneer-Kurslari-Istanbul-Ankara-Mersin-Konya-Baku-Lefkosa-ve-Samsun’da
Protez konusunda Türkiye’nin en deneyimli isimlerinden biri olan Prof. Dr. Yasemin Kulak Özkan, “Porselen Lamina Veneerler” konusundaki bilgi ve tecrübelerini, katılımcılarla paylaşıyor.
« 1 2