GREATIST Diş Hekimliği Fuarı, Sektörü Buluşturuyor

Sektörün lider yayın kuruluşu Vestiyer Yayın Grubu; Türkiye diş hekimliği pazarındaki en güçlü ve köklü firmaları bir araya getiren Diş Malzemeleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) ve Dünyanın en güçlü, en yaygın dental yayın ağı Dental Tribune International (DTI) ile güçlerini birleştirdi.

Türkiye’de gerçek anlamda uluslararası bir dental etkinlik düzenlemek, İstanbul’u dünyanın dental buluşma noktalarından biri haline getirmek için ortaya konulan bu güçlü umudun adı GREATIST. Evet, Tükiye’nin en çok katılımcı ağırlayan üç diş hekimliği kongresinden biri olan Dental İstanbul, geçen yıldan itibaren GREATIST adıyla düzenlenmeye başladı.28-30 Ekim 2016 tarihlerinde yapılacak

Dünya başkenti İstanbul’u diş hekimliği alanında en önemli kongre ve fuar merkezlerinden biri haline getirme hedefiyle yola çıkan GREATIST, bütün dünyadan diş hekimleri, diş teknisyenleri, dental asistanlar ve sektör temsilcilerini bir araya getiriyor. Üç gün süren etkinliklerde, bilimsel sunumlar, workshop’lar ve uygulamalı kursların yanı sıra, 100’den fazla firmanın katıldığı bir de Fuar yer alıyor.

Hayatın içinde bir kongre

GREATIST’te ele alınan konular, muayenehanede çalışan hekimlerin ihtiyaç duyduğu başlıklara göre seçiliyor. Gündelik hayatta ihtiyaç duyulan konular, bu alanda bilgi, birikim ve tecrübesi herkesçe kabul edilen bilim insanları ve klinisyenler tarafından katılımcılara aktarılıyor.

Gerçek uluslararası kongreye doğru

Bilindiği gibi, adı "uluslararası" olan fakat yurt dışından 1 kişi bile katılımcısı bulunmayan pek çok kongre mevcut. Ülkemizde yapılan kongrelerin, bu anlamda pek başarılı oldukları söylenemez. İşte GREATIST, bu yönde ciddi çalışmalar yapmakta, hem İstanbul’un hem de Kongre’nin yurt dışında pek çok mecrada tanıtılmasını sağlamaktadır.

Daha geniş bilgi için: 
www.greatist.pro


YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.