Ankara ve Mersin'de Yoğunlaştırılmış İleri Cerrahi Teknikler Kursu

Yoğunlaştırılmış Kurs

Rejeneratif Cerrahide Biyolojik Prensipler ve

İLERİ CERRAHİ TEKNİKLER


Ankara:
29-30 Mart 2014
Dr. Orcan Yüksel
Prof. Dr. Bahadır Giray

Mersin:
26-27 Nisan 2014
Dr. Orcan Yüksel

İstanbul’da iki farklı tarihte 2+2 gün şeklinde, toplamda 4 gün olarak düzenlenen eğitim, Ankara ve Mersin için “yoğunlaştırılmış” bir programla gerçekleştiriliyor. Temelde, rejeneratif cerrahinin ve biyolojik prensiplerin anlaşılmasına dayanan teorik bölüm, yine uygulamayla zenginleştiriliyor.

“İleri Cerrahi Teknikler”in uygulamalı olarak ele alındığı eğitimler, Ankara’da Dr. Orcan Yüksel ve Prof. Dr. Bahadır Giray tarafından veriliyor. Mersin’de ise eğitmen olarak Dr. Orcan Yüksel sahne alıyor.

Son yıllarda, diş hekimliğinin en çok ihtiyaç duyulan ve ilgi gören konularından biri olan “Kemik Rejenerasyonu” üzerine kapsamlı bir kurs. İmplant uygulamalarının yaygınlaşması ve birçok diş hekiminin implant hastası kabul ediyor olması sonucu, kemikle ilgili sorunlar daha fazla gündeme gelmeye, çözüm yöntemleri ise daha fazla ilgi görmeye başladı.

VESTA | Vestiyer Akademi ile Botiss Akademi’nin ortaklaşa düzenlediği kurs, tam da bu ihtiyaçtan kaynaklanıyor.


SAĞLAM TEORİK BİLGİ, UYGULAMAYLA KALICI HALE GELİYOR

Biyolojik prensiplerin doğru anlaşılması, ileri aşamalardaki detayların daha iyi kavranmasının da temelini oluşturmaktadır. Bu yüzden, kursiyerlerin konunun teorik temellerini doğru ve tam bir şekilde anlamalarına büyük önem veriliyor.

Katılımcı diş hekimlerine, kemik üzeri gingiva şeklinde dizayn edilmiş özel modeller üzerinde ugyulamalar yaptırılarak, edinilen bilginin içselleştirilmesi kalıcı olması sağlanıyor.
RİNG TEKNİĞİ DE ANLATILIYOR

Sert ve yumuşak doku cerrahi tekniklerinin detaylı anlatılmasının yanı sıra, diş hekimleri tarafından oldukça merak edilen ve ilgi gösterilen “ring tekniği” ele alınıyor.

Otojen greftler ve alternatiflerinden, yumuşak dokunun kemik ogmentasyonu için hazırlanmasına kadar birçok konu, yine bu kursun programında yer alıyor. Bu kursta da, özel setler kullanılarak, özel hazırlanmış eğitim modelleri üzerinde uygulamalar yaptırılıyor.

 


Katılım Ücreti

20 Kişiyle sınırlı olan eğitimlere katılmak isteyen diş hekimlerine, kayıt önceliğine göre indirim uygulanacaktır:

İlk 10 Katılımcı: 950 TL
11. Katılımcıdan itibaren: 1.200 TL

Fiyatlara uygulamalı eğitimler, eğitim materyal ve dokümanları, öğle yemekleri, çay kahve servisi ve sertifika dahildir. Bilgi & Kayıt
Kurs katılımı hakkında bilgi almak, size uygun ödeme kolaylıklarını konuşmak ve kayıt yaptırmak için VESTA | Vestiyer Akademi ile irtibat kurulabilir:
0212 481 02 20 / İlhan KÖSE

YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU'na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.