Eğitim & Etkinlik » VESTA | Vestiyer Akademi
Yardımcı Personel Temel Eğitimi (İstanbul)
0.00 TL
Dt. Mustafa Bekerecioğlu

Sektördeki nitelikli eleman açığını gidermeye yönelik olarak tasarlanmış ve diş hekimi yardımcı personelinin meslek hayatında en çok ihtiyaç duyacağı 14 bölümden oluşan eğitimler, bugüne kadar onlarca kez düzenlendi.

Eğitimle ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com

VESTA | Vestiyer Akademi tarafından organize edilen ve büyük ilgi gören Ağız Diş Sağlığı Yardımcı Personel Temel Eğitim Seminerleri hız kesmeden devam ediyor. 

Sektördeki nitelikli eleman açığını gidermeye yönelik olarak tasarlanmış ve diş hekimi yardımcı personelinin meslek hayatında en çok ihtiyaç duyacağı 14 bölümden oluşan eğitimler, bugüne kadar onlarca kez düzenlendi.EN ÇOK İHTİYAÇ DUYULAN KONULAR ANLATILIYORVESTA Eğitim Koordinatörü Dt. Mustafa Bekerecioğlu tarafından verilen seminerde; yardımcı personelin (YP) rolü, diş hekimi muayenehanesinin işlevi, diş hekimliğinin tarihi, dişin anatomisi, diş hekimliğinde uzmanlık dalları, dişlerle ilgili kullanılan terimler, hasta kayıtları, kullanılan temel alet, cihaz ve sarf malzemeleri, hekim-yardımcı personel senkronize çalışması, anestezi, ilkyardım, ofis yönetimi gibi konuların üzerinde duruluyor.

VESTA tarafından 10 yılı aşkın süredir gerçekleştirilen Diş Hekimliği Yardımcı Personel Temel Eğitim Seminerleri'ne bugüne kadar yüzlerce diş hekimi yardımcısı katıldı.
 


İLK EĞİTİM 2007 YILINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Diş hekimi yardımcılığının henüz meslek olarak bile algılanmadığı bir dönemde, VESTA’nın desteğiyle ve Dt. Mustafa Bekerecioğlu’nun öncülüğünde başlatılan eğitimler, bugüne kadar onlarca kez gerçekleştirildi.

Gerek diş hekimlerinden gerekse diş hekimi yardımcılarından büyük beğeni toplayan eğitimlere yüzlerce diş hekimi yardımcısı katıldı.

 


ASİSDENT SEMPOZYUMU

Diş hekimliği kliniğinin ayrılmaz bir parçası olan hekim yardımcılarının bilgi, birikim ve meslek bilinci açısından daha üst seviyelere taşınması amacıyla yine sekiz kez ulusal sempozyum düzenlendi. VESTA tarafından düzenlenen ve desteklenen “Ağız Diş Sağlığı Yardımcı Personel Sempozyumu”nun başkanlığını da yine Dt. Mustafa Bekerecioğlu yürütmektedir.

VESTA tarafından düzenlenen “Temel Eğitim”e katılan diş hekimi yardımcıları, Sempozyum’a sembolik bir ücret karşılığında katılabilmektedir.
 


DOLU DOLU EĞİTİMİN HEMEN SONRASINDA İMPLANTOLOJİ EĞİTİMİ

Eğitimde, diş hekimi yardımcıları, bir yandan ömür boyu ihtiyaç duyacakları bilgileri edinirken diğer yandan da ne kadar önemli bir mesleğin sahibi olduklarını fark ediyor.

Diş hekimlerinin en önemli destekçisi olan diş hekimi yardımcıları, eğlenceli ve rahat bir ortamda, hem bilgi hem de özgüven kazanıyor. İsteyen katılımcılar iki eğitime birden kayıt yaptırıp ertesi gün yapılacak “İmplantoloji ve Cerrahi Operasyonlar Öncesinde Kliniğin ve Hastanın Hazırlanması” eğitimine de devam edebiliyor.
 


BİLGİ & KAYIT

Daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için
0212 481 02 20 veya 0555 975 55 43 no'lu telefondan
Elif Taman ile görüşebilirsiniz.
Eğitimle ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com