VYG eSertifika Sistemi


  BÜTÜN SERTİFİKALARINIZ AYNI ADRESTE, SİZİN İÇİN ARŞİVLENİYOR

  Artık bundan böyle, Vestiyer Yayın Grubu'nun ve bağlı kuruluşların düzenlediği bütün etkinliklerin katılım sertifikasına özel hesabınızdan ulaşabileceksiniz.

  Katılacağınız sempozyumun sertifikasını da aynı şekilde, kolayca alabilecek, arşivleyebilecek ve dilediğiniz miktarda çıktı alıp kullanabileceksiniz.

  Yapmanız gereken işlem çok basit. Vestiyer Yayın Grubu’na üye olmak için girmiş olduğunuz mail adresi ile 
  www.vyg.com.tr adresine giriş yapıp hesabınızdan sertifikanıza ulaşabilirsiniz.

  Adım 1

  Öncelikle arama çubuğunuza www.vyg.com.tr adresini yazarak Vestiyer Yayın Grubu’nun ana sayfasını açın.


  Adım 2
  Açılan ekranın sağ üst köşesindeki “Giriş Yap” bölümüne tıklayın. VYG & VESTA GİRİŞ PANELİ açılacaktır. Tanımladığınız e-posta ve şifreyi kullanarak sisteme giriş yapınız.


  Adım 3

  Vestiyer Yayın Grubu Ana Sayfasına, oturum açmış şekilde yönlendirileceksiniz. Sağ üst köşede bulunan “Sertifikalarım” alanına tıklayarak sertifika çekmecenize ulaşabilirsiniz.


  Adım 4
  Açılan sayfada katılmış olduğunuz her etkinliğin sertifikası yer alacaktır. Sertifika isimlerinin sağında bulunan ilk kutucuğa tıklayarak sertifikanızı “PDF” formatında görüntüleyebilirsiniz. Hangi etkinliğe katıldıysanız o etkinliğe ait sertifikalar çekmecenizde depolanmaktadır.


  Adım 5
  Açılan sayfanın sağ üst köşesindeki ikona basarak dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
  Dosyayı bilgisayarınıza veya flash diskinize kaydedebilir, üyelik ekranınıza dilediğiniz zaman, dilediğiniz yer ve bilgisayardan erişebilirsiniz.

  Sertifikanızı kendi ofis yazıcınızdan kağıda dökebileceğiniz gibi, fotoğrafçı, ozalit merkezi, baskı yapan tüm kırtasiyelerden çıkış alabilir, kullanabilirsiniz.

  Tüm sorularınız için 0212 481 02 20 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.