VESTA | Eğitimler » Hekimlere Yönelik Eğitimler

20 -22 Ekim 2017, Girne

Prof. Dr. Hakkı Tanyeri, Doç. Dr. Hanefi Kurt, 
Prof. Dr. Çağrı Delilbaşı

İmplantolojinin, implanttan ibaret olmadığı anlaşılalı uzan zaman oldu. Bu konuda çok önemli ama genellikle gözardı edilen üç önemli konuyu mercek altına aldık: Sistemik Hastalıklar, TME&Oklüzyon, Yaranın Kapatılması.
3-5 Kasım 2017, İstanbul

Prof. Dr. Burak Demiralp
Doç. Dr. T. Burak Özçelik
Dr. Becen Demir

Ondört yıllık implantoloji eğitim tecrübemiz ile on yıllık kadavra uygulamalı kurs tecrübemizi sentezledik ve “Kadavra Uygulamalı Temel İmplantoloji Kursu”nu tasarladık.

3-5 Kasım 2017, İstanbul

Prof. Dr. Burak Demiralp
Doç. Dr. T. Burak Özçelik
Dr. Becen Demir


İmplant uygulama konusunda temel bilgi ve becerisi bulunan, hâlihazırda kliniğinde (sık yahut seyrek) implant hastası kabul eden ve uygulayan diş hekimlerine yönelik hazırlanmış bir eğitim. 

01-04 Aralık 2017, Viyana | Dr. Norbert Fock, Dr. Becen Demir

Hastalarınıza uygulayacağınız prosedürleri deneme; dokular arasındaki gizli tehlikeleri öğrenme ve hassas anatomik yapılara ne kadar yakın çalıştığımızı saptama fırsatı bulacaksınız. Görerek, dokunarak, keşfederek benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız.
23-24 Aralık 2017, İstanbul

Prof. Dr. M. Kemal Ünsal

İmplant vakalarında, hasta memnuniyeti söz konusu olduğunda, işin özeti şu cümlede saklı: Hasta bizden implant değil, diş istiyor. Çünkü altyapı çok önemli olsa da, hastalarımızla ilişkilerimiz genellikle üstyapı üzerinden şekilleniyor.
23 - 24 Aralık 2017, İstanbul

Prof. Dr. Aslıhan Üşümez
Dr. Esad Güven

Günümüzde diş hekimlerine en sık gelen hasta taleplerinden biri olan lamina veneerler, doğru vakada doğru şekilde uygulandığı zaman beklentileri karşılayan ve memnuniyet oranını yükselten bir etkiye sahip.

2-4 Şubat 2018, İstanbul

Dr. David Taylor, Dt. Mustafa Bekerecioğlu

Botoks ve Dolgu kurslarının öncüsü VESTA, uzun yıllardır Londra’da düzenlemekte olduğu eğitimlere İstanbul’da devam ediyor. Eğitime
Sağlık Bakanlığı Doktor Bilgi Bankasına kayıtlı bütün hekimler katılabiliyor.

17 - 18 Şubat 2018, İstanbul

Doç. Dr. Hanefi Kurt

Oldukça sık karşılaşılan bu rahatsızlıklar hastanın yaşam kalitesinin yanı sıra, yaptığımız dental tedavilerin başarısını da doğrudan etkilemektedir. Bu eğitime katılan diş hekimleri, çene eklemi rahatsızlıklarını doğru şekilde teşhis ve tedavi etmeyi, bu rahatsızlıkların dental tedaviler üzerine etkilerini ve bu etkilerin ortadan kaldırılması için yapılması gerekenleri öğreniyor.

24-25 Şubat 2018, İstanbul

Prof. Dr. Aslıhan Üşümez
Dt. Koray Sadettinoğlu

VESTA olarak, Prof. Dr. Üşümez ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Dental Lazer Uygulma Kursunun, bu alandaki önemli bir boşluğu dolduracağına inanıyoruz. İki gün olarak planlanan kursumuzda; dental lazerlerin doğru şekilde kullanımı anlatılıyor.
24 Şubat 2018, İstanbul

Dr. Haşmet Gökdeniz

Bu bir tam günlük eğitimde katılımcılar, bir yandan PRF ve i-PRF hakkında ihtiyaç duyduğu temel teorik bilgileri edinirken, eğitimin uygulamalı bölümünde ise öğrendikleri bilgiyi somutlaştırma imkanı buluyor.

25 Şubat 2018, İstanbul

Dr. Haşmet Gökdeniz

Bu yöntem sayesinde, yarım kibrit kutusu büyüklüğündeki lateral pencere yerine sadece 2.8 mm’lik bir delikten sinüs içine girilmekte, sinüs membranı balon şişirilerek eleve edilmektedir.
1. Modül: 12-13-14 Mayıs 2017
2. Modül: 6-7-8 Ekim 2017
3. Modül: 15-16-17 Aralık 2017
4. Modül: 12-13 Mayıs 2018
İstanbul

Dr. Parmjit Singh
Prof. Dr. Simon Ash
Dr. Evdokia Papagalani

Temel Kurs: 19 Kasım 2016, İstanbul
İleri Seviye 
: 20 Kasım 2016, İstanbul

Prof. Dr. Muzaffer Ateş

Bilimsel temellere dayalı hipnoz uygulamalarını hem teorik anlamda en iyi bilen, hem de büyük bir başarıyla uygulayan Prof. Dr. Muzaffer Ateş, bilgi ve tecrübesini, katılımcı hekimlerle paylaşıyor.
12-18 Ocak 2017, LosAngeles & LasVegas

Prof. Dr. Nur Mollaoğlu, Yrd. Doç. Dr. Gülay Yıldırım

VESTA’nın en tecrübeli olduğu eğitim destinasyonlarından biri Los Angeles. Ocak 2017 Perşembe günü başlayacak yolculuk için yerinizi rezerve etmekte gecikmeyin.
8-10 Aralık 2016, Kıbrıs

Dr. David Taylor
Dt. Mustafa Bekerecioğlu

VESTA’nın yıllardan bu yana Londra’da düzenlemekte olduğu Botoks ve Dermal Dolgu eğitimleri, artık Kıbrıs’ta ve konaklama ücreti de fiyata dahil. Uzman veya pratisyen tıp doktorları ile dişhekimlerinin katılabileceği eğitim, 25 kişiyle sınırlı.