Eğitim & Etkinlik » Geçmiş Etkinlikler
Siman Tutuculu Protezler: İmplantüstü Protezlerde Altyapı Kursu
0.00 Euro
Dr. Uğur Ergin

VESTA, implant uygulamalarındaki eksik halka olan diş teknisyenliği eğitimlerine yeni bir soluk kazandırıyor. Türkiye’nin diş teknisyeni eğitimi konusundaki en tecrübeli isimlerinden biri olan Dr. Uğur Ergin’in vereceği; Straumann Lab Academy’nin desteğiyle düzenlenen “İmplantüstü Protezlerde Altyapı” kurslarının ilki “Siman Tutuculu Protezler” konusunda.
Eğitimle ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com
VESTA, implant uygulamalarındaki eksik halka olan diş teknisyenliği eğitimlerine yeni bir soluk kazandırıyor. Türkiye’nin diş teknisyeni eğitimi konusundaki en tecrübeli isimlerinden biri olan Dr. Uğur Ergin’in vereceği; Straumann Lab Academy’nin desteğiyle düzenlenen “İmplantüstü Protezlerde Altyapı” kurslarının ilki “Siman Tutuculu Protezler” konusunda.

İsviçre’de Straumann Lab Academy'de tamamladığı eğitim programı sonrası “yetkili eğitmen / eğitim direktörü” sertifikası alan Dr. Uğur Ergin’in verdiği kursun kontenjanı sadece 10 kişiyle sınırlı.

Mesleğine saygı duyan ve yaptığı işe değer veren diş teknisyenlerinin ilgi gösterdiği bu kapsamlı kursun içeriği, Straumann’ın eğitmenleri trafından güncel ve bilimsel bilgilerle hazırlandı. 

Oldukça ayrıntılı ve zengin içerikle planlanan bu kursa katılan diş teknisyenleri, aynı zamanda sanal ortamda oluşturulacak bilgi ağının bir üyesi oluyor ve güncel ürün ve yöntemler hakkında bilgilendiriliyor.

Bir Diş Teknisyeni Bu Kursa Niçin Katılmalı?

- Bu kursun programı Straumann Implant firmasının eğitmenleri tarafından güncel ve bilimsel bilgiler kullanılarak hazırlanmıştır. 

- Eğitmen(ler) Straumann Lab Academy üyesi olup diş teknisyenliği eğitimi için yetkilendirilmişlerdir. 

- Eğitimlerde orijinal modeller, dayanaklar ve modelaj kopingleri kullanılmaktadır.

- Eğitimde gösterilen görseller basılı doküman veya pdf formatında katılımcılara veriliyor. 

- Eğitim katılımcıları, sanal ortamda oluşturulacak bilgi ağının bir üyesi olacak ve güncel ürün ve yöntemler hakkında bilgi akışı sağlanacaktır.

Bilgi & Kayıt

Kurs katılımı hakkında bilgi almak, size uygun ödeme kolaylıklarını konuşmak ve kayıt yaptırmak için VESTA | Vestiyer Akademi ile irtibat kurulabilir:

0212 481 02 20 / Elif Taman


Eğitimle ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com