Yayınlar » Dergiler
Roots
0.00 TL
Her dişhekiminin bildiği gibi endodonti muayenehane pratiğinde en sıklıkla yapılan dişhekimliği uygulamalarından biri. Bu sebeple de dişhekimleri tarafından en fazla ilgi duyulan yenilik ve gelişmelerin yakından takip edildiği bir bilim dalı.


Kitabı satın almak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com

Türkiye’nin İlk ve Tek Endodonti Dergisi

Endodonti, her diş hekiminin bildiği gibi muayenehane pratiğinde en sıklıkla yapılan diş hekimliği uygulamalarından biridir. Bu sebeple de diş hekimleri tarafından en fazla ilgi duyulan yenilik ve gelişmelerin yakından takip edildiği bir bilim dalı olarak bilinmektedir. Konservatif yaklaşımların diş hekimliğindeki önemi anlaşıldıkça, endodontiye ilgi de buna paralel olarak artmaktadır.

Türkiye’nin ilk endodonti dergisi olan Roots, Eylül 2007 itibariyle yayın hayatına başladı. Dental Tribune International’ın Almanca, İngilizce, Fransızca ve Çekçe olarak yayımladığı derginin Türkiye edisyonu, Vestiyer Yayın Grubu tarafından hazırlanarak diş hekimlerine sunuluyor. Roots'ta ayrıca Türk bilimadamlarının makaleleri, vaka sunumları, araştırmaları da yayınlanıyor.

Her geçen gün endodontinin öneminin daha da ortaya çıktığı bir dönemde, diş hekimlerinin bu alanda ihtiyaç duyduğu bilgileri onlara ulaştıran Roots'ta, röportajlar, ürün tanıtımları ve etkinlik haberlerine de yer veriliyor.
 

Editör & Yayın Kurulu

Editör: Doç. Dr. Taha Özyürek

Yayın Kurulu (Soyadı Alfabetigine Göre): Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Gündoğar (Başkan), Prof. Ebru Özsezer Demiryürek, Prof. Dr. Kürşat Er, Prof. Dr. Nimet Gençoğlu, Prof. Dr. Nicola Mary Grande, Prof. Dr. Faruk Haznedaroğlu, Prof. Dr. Mehmet Baybora Kayahan, Prof. Dr. Alper Kuştarcı, Prof. Dr. Emre Nagaş, Prof. Dr. Gianluca Plotino, Dr. Simone Staffoli, Dr. Öğr. Üyesi Gülşah Uslu, Dr. Öğr. Üyesi Koray Yılmaz


Teknik Detaylar

Ebat: 210 x 297 mm / Sayfa Adedi: 48-80
Kapak Kağıdı: 250 g/m2 kuşe / İç Sayfa Kağıdı: 135 g/m2
Baskı: 4+4 Ofset Baskı / Yayın Periyodu: Yılda 2 Sayı


e-Abonelik Ücreti (Tüm Dergiler)

Bir yıl: 150 TL / İki yıl: 250 TL / Üç yıl: 300 TL

e-Abone olduğunuz zaman yıl içinde çıkan tüm Vestiyer Yayın Grubu dergilerine ulaşabilir, geriye dönük 10 yıllık dergi arşivinden yararlanabilir, istediğiniz dergiyi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Burayı hemen tıklayarak online dergi erişim linklerine ulaşabilirsiniz.


Abone İlişkileri

Dergi hakkında sorularınıza cevap almak veya telefonda abone olmak için,
lütfen abone ilişkileri departmanımızı arayınız:

Dergi hakkında sorularınıza cevap almak veya telefonda abone olmak için,
lütfen abone ilişkileri departmanımızı arayınız:

Ergül Kaya

+90 554 199 02 20
+90 212 481 02 20 (pbx)

ergul.kaya@vyg.com.tr
 


Haber Merkezi

Elvan Genç

+90 212 481 02 20 (pbx)

habermerkezi@vyg.com.tr
elvan.genc@vyg.com.tr



Reklam Servisi

Vestiyer Yayın Grubu dergilerine ve/veya web portallarına reklam vermek, ürünleriniz hakkında tanıtım yazıları yayınlatmak isterseniz, lütfen Reklam Servisimizle görüşünüz:

Elif Taman Yazıcı

+90 555 975 55 43
+90 212 481 02 20 (pbx)

elif.taman@vyg.com.tr

 


**2014 yılında yayını durdurulan derginin basımı 2019 yılında yeniden başlamış, 2020 yılında elektronik dergi formatına geçilmiştir.

Kitabı satın almak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com