Online

Vestiyer Yayın Grubu, geniş bir online haber ağını yönetmektedir. Bir çok web sayfasının yanı sıra, sosyal medyada da etkin bir şekilde yer almaktadır.VYG.COM.TR

Vestiyer Yayın Grubu’nun kurumsal web sitesi olan vyg.com.tr’de, hem yapılan ve yapılacak etkinliklerle ilgili haberler, hem de yayınlarla (dergiler ve kitaplar) ilgili haber ve açıklamalar yer almaktadır.

Ayrıca, dergilere ait yazım kuralları, kurslarla ilgili iptal proedürleri gibi teknik bilgiler de bu sitede duyurulmaktadır.

Adres: www.vyg.com.tr
Facebook sayfası: facebook.com/VestiyerGrup
Twitter: @VestiyerGrupDENTISS.COM


Türkiye’nin düzenli güncellenen ve en çok ziyaret edilen dental haber portalı. Dentiss.com’da sektörel haberler, röportajlar, kitap tanıtımları, mesleki kurslara, kongrelere, sempozyulara dair duyurular, ürün tanıtımları gibi çok zengin bir yelpazede içerik mevcut.

Dentiss.com’a ücretsiz üye olarak, güncellemelerden haberdar olabilir, alışveriş sayfalarından kitap, dergi satın alabilir, kongre, kurs kaydı yaptırabilirsiniz.

Adres: www.dentiss.com
Facebook sayfası: facebook.com/dentisscom
Twitter: @DentissComDENTAL-TRIBUNE.COM

Dental Tribune Internatinoal’ın Türkiye partneri olan Vestiyer Yayın Grubu, uluslararası dental haber portalı dental-tribune.com’un Türkçe sayfalarını hazırlamakta ve güncellemektedir. 90'dan fazla ülkede yayın yapan DTI’ın uluslararası haber portalına hangi ülkeden girilirse, doğrudan o ülkenin sayfası açılmaktadır.

Adres: www.dental-triubune.comDENTALISTANBUL.COM

Türkiye’nin en çok katılımcı ağırlayan üç kongresinden biri olan ve Vestiyer Yayın Grubu tarafından 2002 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirilen Dental İstanbul Kongresi’nin resmi web sitesi. Kongreyle ilgili her türlü detayın Türkçe ve İngilizce olarak yer aldığı sitede, eski kongrelerde sahne almış konuşmacılar da ayrı sayfalarda arşivleniyor
.

Adres: www.dentalistanbul.com
Facebook sayfası: facebook.com/dentalistanbul
Twitter: @dentalistanbulDTSTUDYCLUB.WEB.TR

Diş hekimliği alanındaki en etkin portallardan biri olan uluslararası online seminer (webinar) sitesi dtsudyclub’ın Tükçe içeriği ve erişim sayfaları Vestiyer Yayın Grubu tarafından hazırlanmakta ve güncellenmektedir. Yakın bir tarihte hizmete girecek olan dtstudyclub.web.tr hazırlık aşamasındadır
.

Adres: www.dtstudyclub.web.trSOSYAL MEDYA

Vesta ve Vestiyer Yayın Grubu, sosyal medyada da oldukça renkli bir yelpazeye, geniş bir aileye sahiptir. Sosyal medyadaki hesaplarımız, sayfalarımız ve gruplarımızın adres bilgilerine toplu şekilde ulaşmak için, lütfen aşağıdaki linki izleyiniz:


VYG Sosyal Medya