Eğitim & Etkinlik » VESTA | Vestiyer Akademi
İmplantoloji Temel Eğitimi (Kadavra Uygulamalı)
0.00 TL
06- 08 Kasım 2020

Prof. Dr. Çağrı Delilbaşı
Prof. Dr. T. Burak Özçelik
Dr. Becen Demir

Ondört yıllık implantoloji eğitim tecrübemiz ile on yıllık kadavra uygulamalı kurs tecrübemizi sentezledik ve “Kadavra Uygulamalı Temel İmplantoloji Kursu”nu tasarladık.
Eğitimle ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com

14 YILLIK TECRÜBE


Yaklaşık 15 yıldır VESTA olarak düzenlemekte olduğumuz kurslar arasındaki en önemli başlıklardan biri hiç şüphesiz implantolojdir. Zaman içerisinde edindiğimiz tecrübeler ve katılımcı meslektaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda, sürekli bir gelişim çizgisi izleyen implantoloji kurslarımız, artık yeni bir dönemeçte.


Ondört yıllık implantoloji eğitim tecrübemiz ile on yıllık kadavra uygulamalı kurs tecrübemizi sentezledik ve Türkiye’nin ilk “Kadavra Uygulamalı Temel İmplantoloji Kursu”nu tasarladık. Daha önce Ankara’da gerçekleştirdiğimiz kursu, şimdi İstanbul’a taşıyoruz.

Diş hekimliği bilimine, bütün kalbimizle armağan ediyoruz

Türkiye’de sadece VESTA tarafından gerçekleştirilmekte olan “Kadavra Uygulamalı İmplantoloji Temel Eğitimi”nin hem teorik hem de pratik açıdan oldukça kapsamlı bir içeriği var. Eğitmenlerin, uzun yıllar zarfında edindikleri deneyimlere dayanarak hazırladığı teorik anlatımlar, pratik uygulamalarla zenginleştirililiyor.

Eğitimin uygulamalı bölümü, önce özel modeller üzeride, ardından da taze insan kadavrası kullanılarak, gerçeğe en yakın dokular üzerinde gerçekleştiriliyor. İmplant yerleştirmeden dikiş tekniklerine, greftlemeden membran kullanımına kadar birçok uygulamayı, bizzat deneyimleyeceksiniz.

Üç gün sürecek olan Kadavra Uygulamalı İmplantoloji Temel Eğitimi, katılımcı diş hekimlerinin bilgilerini güncellemek, güçlendirmek ve sistematize etmek suretiyle, onlara bütüncül bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor.İmplant uygulamaya başlamak için iyi bir gün.

Eğitimin Hedefi.

İmplant uygulamaya başlamak isteyen dişhekimlerinin bilgilerini tazelemek, güncellemek, güçlendirmek ve sistematize etmek suretiyle, onlara bütüncül bir bakış açısı kazandırmak ve implant uygulamaya yeterli bilgi, beceri, özgüven ve cesaretle başlamalarına yardımcı olmak.Geometrik oranlarla büyüyen dental implant dünyasında siz de yerinizi almakta gecikmeyin.

Kadavra Uygulamalı İmplantoloji Temel Eğitimi’nin hem teorik hem de pratik açıdan oldukça kapsamlı bir içeriği var. Eğitmenlerin, uzun yıllar zarfında edindikleri deneyimlere dayanarak hazırladığı teorik anlatımlar, pratik uygulamalarla zenginleştiriliyor.

Üç gün sürecek olan Kadavra Uygulamalı İmplantoloji Temel Eğitimi, katılımcı diş hekimlerinin bilgilerini güncellemek, güçlendirmek ve sistematize etmek suretiyle, onlara bütüncül bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor.Kadavra Üzerinde Çalışmak Niçin Önemli?Eğitimde kullanılacak olan taze insan kadavraları, formollenmemiş yani herhangi bir kimyasal işleme tabi tutulmamış, sadece dondurulmuş olduklarından, dokular tamamen gerçek yapılarını muhafaza etmektedir.

Bu yüzden mesleğinizi uygularken karşılaşacağınız riskleri önceden görme, dokuları yakından inceleme ve gerçek dokular üzerinde çalışma imkanı bulacaksınız.

Kadavrada Hangi Uygulamaları Yapacaksınız?

Aşağıda da belirtildiği gibi, kadavra üzerinde implant yerleştirme, anatomik dokuları inceleme, greft ve membran uygulaması, dikiş teknikleri ve daha birçok işlemi, eğitmenler nezaretinde bizzat yapacaksınız.
Kredi Kartına Taksit
Katılım ücretini World, Bonus veya Maximum kredi kartınızla vade farksız 5 taksitte,
diğer kredi kartlarıyla 2 taksitte ödeyebilirsiniz.

Size Uygun Ödeme Şekli
Size en uygun ödeme şeklini belirlemek ve detaylar hakkında bilgi almak için
0212 481 02 20
0555 518 87 27
no’lu telefondan İLHAN KÖSE ile görüşebilirsiniz.Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz
Eğitimle ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com