Etkinlik » Greatist
GREATIST Kongresi, Beş Yıldızlı Konaklama ve Sürpriz Hediyeler Sadece 850 TL
850.00 TL
GREATIST 2017, yepyeni avantajlar ve sabit döviz kuru ile cazip kayıt fırsatları sunuyor. Beş yıldızlı Grand Cevahir Kongre Oteli’nde iki gece konaklamayı da içeren “Greatist Konaklamalı Kayıt” seçeneği, “Fulpaket”in bütün avantajlarının üstüne, kongre otelinde iki gece konaklama fırsatı da sunuyor.
Seçenekler
Sepete Ekle

DİŞ HEKİMLİĞİNİN BULUŞMA NOKTASI GREATIST

Diş hekimliği alanında, Türkiye’nin en çok katılımcı ağırlayan, en renkli, en kapsamlı kongrelerinden birine, yatılı olarak davetlisiniz. GREATIST 2017, yepyeni avantajlar, cazip kayıt fırsatları sunuyor.

Beş yıldızlı Grand Cevahir Kongre Oteli’nde iki gece konaklamayı da içeren “Greatist Konaklamalı Kayıt” seçeneği, “Fulpaket”in bütün avantajlarının üstüne, kongre otelinde iki gece konaklama fırsatını da içeriyor.

Bilindiği gibi, “Greatist Fulpaket”, Vestiyer Yayın Grubu’nun bütün dergilerine bir yıllık aboneliğin ve Greatist Kongre katılımının yanı sıra, pek çok avantajı içinde barındırıyor. Şimdi, bütün bunların üzerine, beş yıldızlı Kongre Oteli’nde konaklama ve dolayısıyla minik bir tatil de eklenmiş oldu.

SINIRLI BİR KONTENJANA SABİT KUR AYRICALIĞI
Ayrıca sınırlı bir kontenjan dahilinde döviz kurunu da sabitledik. Sadece 850 TL'ye yararlanabileceğiniz bu fırsatı kaçırmamak için acele etmenizde fayda var.


GREATIST 2017 hakkında daha fazla detay için Kongre’nin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz:
www.greatist.proKonaklamalı Kayıt Ücreti: 250 EUR
(1 EUR = 3.4 TL olarak uygulanmaktadır.)

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
- 2 gün boyunca kongre katılımı
- Kongre otelinde iki gece konaklama (*)
- 28 Ekim günü açık büfe öğle yemeği
- 29 Ekim günü açık büfe brunch
- Bir adet kurs kaydı
- Bir meslektaşınıza hediye kongre davetiyesi 
(konaklama, öğle yemeği ve brunch hariç)
- Bir yıl boyunca bütün VYG dergilerine abonelik
- Adınıza basılmış 1000 adet kartvizit
- Yardımcı Personeliniz için 8. Asisdent Sempozyumu'na ücretsiz katılımBİLGİ & KAYIT

Daha geniş bilgi almak, size uygun ödeme şeklini karşılıklı belirlemek ve kayıt olmak için lütfen arayınız:

0212 481 02 20
Ergül Kaya, Elvan Genç, Elif TamanKONAKLAMA TARİHLERİ

Otele giriş: 
27 Ekim 2017 Cuma
Otelden çıkış: 29
 Ekim 2017 Pazar

Konaklamasız paket için Hepsi 650 TL kampanyamızı 
buradan inceleyebilirsiniz.(*) Pakete dâhil olan konaklama şekli, iki kişilik odada tek kişi bazlıdır. Dileyen katılımcılar bir meslektaşıyla birlikte kayıt olabilir ve birlikte konaklayabilirler. Paket, oda&kahvaltı şeklinde olup havuz, fitness center, hamam, sauna kullanımı da dâhildir.

Refakatçi ücreti 110 Avro’dur. diş hekimi olmayan refakatçiniz ile birlikte kalmak için 360 Euro ödeyerek yukarıdaki kampanyadan yararlanabilirsiniz. Refakatçi ücreti için sabit kur kampanyası geçerli değildir.

Single konaklama talep eden hekimlerimiz için ücret 360 Euro’dur. Sabit kur kampanyası single konaklama için geçerli değildir.