Etkinlik

Evet, yanlış okumadınız.

Bu sayfada gördüğünüz bütün ürünler (kongre, sempozyum, kurs, dergi...) hepsi için toplamda ödeyeceğiniz tutar sadece 650 TL. Çünkü 180 Euro olan paketimizde 1 Euro'yu 3,62 TL olarak sabitledik. Ancak kontenjan kısıtlı. Acele etmenizde fayda var.

Hatta biraz daha ileri gittik: Eğer Maximum kart kullanıyorsanız, bunu da 3 taksitte ödeyebiliyorsunuz. 
GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi, yepyeni avantajlar ve sabit döviz kuru ile cazip kayıt fırsatları sunuyor. Beş yıldızlı Grand Cevahir Kongre Oteli’nde iki gece konaklamayı da içeren “Greatist Konaklamalı Kayıt” seçeneği, “Fulpaket”in bütün avantajlarının üstüne, kongre otelinde iki gece konaklama fırsatı da sunuyor.
GREATİST Kongresi’ne refakatçiniz ile birlikte gelin, 5 yıldızlı otelde küçük bir tatil yapın.
GREATIST'e gelmek istiyor ancak "Greatist Fulpaket" almak istemiyorsanız sadece kongre katılım biletini de satın alabilirsiniz.

26-28 Ekim 2018
İstanbul Grand Cevahir Kongre Merkezi
KAVO KERR Türkiye Ofisi tarafından düzenlenen ve Vestiyer Yayın Grubu tarafından duyurusu yapılmakta olan eğitimlere ait ilan görselleri, eğitmenler, tarihler...
15 Kasım 2014, İstanbul

Dr. Martin Kinsella, 
Lisa Entwistle

Bilindiği üzere, son yıllarda giderek artan oranlarda uygulama alanı bulan yöntemlerden birisi de PRP ş
eklinde kısaltılan “Platelet-Rich Plasma / Trombositten Zengin Plazma”.

06 Eylül tarihinde İstanbul Radisson Blu Otel’de yapılacak olan kongrede dünyaca ünlü konuşmacıların sunumlarının yanı sıra uygulamalı kurslar da düzenlenecek.8-15 Eylül 2015, Curitiba & Rio, Breziyla

Prof. Dr. Bahadır Giray
Prof. Dr. M. Kemal Ünsal
Dr. Sérgio Rocha Bernardes
 
VESTA, implantoloji konusundaki kurslarına yepyeni ve benzersiz bir halka daha ekledi. Mükemmel bir klinik ortamında, sahasında yetkin Türk ve Brezilyalı hocalar nezaretinde, sizin için randevulanmış hastalara implant uygulayarak, bu alandaki bilgi ve becerinizi güçlendirmek isterseniz, hazırlanın, Brezilya’ya gidiyoruz.

19-23 Kasım 2014, Stuttgart

Prof. Dr. Bahadır Giray
Prof. Dr. M. Kemal Ünsal


Bir hastaya implant uygulama prosedürü kapsamında kaç farklı yol ayrımında, kaç tane kritik karar veriyorsunuz ve bu kararlar sizin bir sonraki adımınızı, dolayısıyla da tedavi sonucunu ne şekilde etkiliyor?  

Prof. Dr. Bahadır Giray ve Prof. Dr. Kemal Ünsal, bilimsel çalışmaları kendi klinik tecrübeleriyle harmanlıyor ve size, yürümeye çalıştığınız yolda karşılaşacağınız riskler, yol ayrımları ve kritik kararlara dair bir harita sunuyor.

Sadece 4 kişilik bir katılımcı grubuyla birlikte, dilediğiniz tarihlerde, Kuzey İngiltere’nin başkenti olarak anılan, İngiliz futbolunun kalbinin attığı, alışveriş mekanlarıyla ünlü Mançester’e davetlisiniz.

Türkiye’de botoks ve dermal dolgu konusundaki eğitimlerin öncüsü VESTA’dan yepyeni bir “dinle-izle-uygula” konsepti. Bu çok özel tasarlanmış eğitim programı, botoks ve dermal dolgu konusunda yeterli bilgi birikimi ve tecrübeyi size kazandırmak amacıyla hazırlandı.

Dileyen iki, üç veya dört kişilik grupla katılabilir. Fiyata 1-4 kişilik katılımcı grubunun tamamı dahildir.
12-21 Kasım 2016, İstanbul-Miami-Karayipler

12 Kasım Cumartesi günü İstanbul’dan Türk Hava Yolları uçağıyla başlayan yolculuk, Miami’de bir gece konaklamanın ardından, dünyanın en büyük gemisi, 5 yıldızlı “Allure of the Seas” ile devam ediyor...

18-21 Haziran 2015, Roma & Floransa

VESTA tarafından düzenlenen paketin içeriğinde Kongre katılımının yanısıra bir günlük Roma, bir günlük de Floransa gezisi bulunuyor.

Üç gece ve dört gün olarak organize edilen “seyahat + kongre” programı için 18 Haziran 2015 Perşembe günü İstanbul’dan hareket ediliyor.

Kurs: 16-17 Ekim 2015
Güney Kore
 Seyahati: 14-20 Ekim 2015

Prof. Dr. Yasemin Kulak Özkan
Dr. Jae-won Wang
Doç. Dr. Burçin Vanlıoğlu

İmplant uygulayan diş hekimlerinin bir çoğu, hem cerrahi prosedürleri hem de protetik işlemleri kendisi yapmaktadır. O yüzden gerek protetik açıdan gerekse cerrahi açıdan kendi içinde tutarlı bir tedavi planını uygulamak, tedavi esnasında ve sonrasında karşılaşılacak komplikasyonları minimum seviyeye indirecektir.

W&H Türkiye Ofisi tarafından düzenlenen ve Vestiyer Yayın Grubu tarafından duyurusu yapılmakta olan eğitimlere ait ilan görselleri, eğitmenler, tarihler...
30 Mart - 1 Nisan 2017, Filibe, Bulgaristan
Avrupa Lazer Dişhekimliği Kongresi, Plovdiv Tıp Üniversitesi İşbirliği ile 30 Mart - 1 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleştiriliyor. Kongre’de Türkiye’den de konuşmacılar sunum yapacak.
KAVO KERR Türkiye Ofisi tarafından düzenlenen ve Vestiyer Yayın Grubu tarafından duyurusu yapılmakta olan eğitimlere ait ilan görselleri, eğitmenler, tarihler...
KAVO KERR Türkiye Ofisi tarafından düzenlenen ve Vestiyer Yayın Grubu tarafından duyurusu yapılmakta olan eğitimlere ait ilan görselleri, eğitmenler, tarihler..