Etkinlik » Geçmiş Eğitimler

KAVO KERR Türkiye Ofisi tarafından düzenlenen ve Vestiyer Yayın Grubu tarafından duyurusu yapılmakta olan eğitimlere ait ilan görselleri, eğitmenler, tarihler...
15 Kasım 2014, İstanbul

Dr. Martin Kinsella, 
Lisa Entwistle

Bilindiği üzere, son yıllarda giderek artan oranlarda uygulama alanı bulan yöntemlerden birisi de PRP ş
eklinde kısaltılan “Platelet-Rich Plasma / Trombositten Zengin Plazma”.

8-15 Eylül 2015, Curitiba & Rio, Breziyla

Prof. Dr. Bahadır Giray
Prof. Dr. M. Kemal Ünsal
Dr. Sérgio Rocha Bernardes
 
VESTA, implantoloji konusundaki kurslarına yepyeni ve benzersiz bir halka daha ekledi. Mükemmel bir klinik ortamında, sahasında yetkin Türk ve Brezilyalı hocalar nezaretinde, sizin için randevulanmış hastalara implant uygulayarak, bu alandaki bilgi ve becerinizi güçlendirmek isterseniz, hazırlanın, Brezilya’ya gidiyoruz.

19-23 Kasım 2014, Stuttgart

Prof. Dr. Bahadır Giray
Prof. Dr. M. Kemal Ünsal


Bir hastaya implant uygulama prosedürü kapsamında kaç farklı yol ayrımında, kaç tane kritik karar veriyorsunuz ve bu kararlar sizin bir sonraki adımınızı, dolayısıyla da tedavi sonucunu ne şekilde etkiliyor?  

Prof. Dr. Bahadır Giray ve Prof. Dr. Kemal Ünsal, bilimsel çalışmaları kendi klinik tecrübeleriyle harmanlıyor ve size, yürümeye çalıştığınız yolda karşılaşacağınız riskler, yol ayrımları ve kritik kararlara dair bir harita sunuyor.

Sadece 4 kişilik bir katılımcı grubuyla birlikte, dilediğiniz tarihlerde, Kuzey İngiltere’nin başkenti olarak anılan, İngiliz futbolunun kalbinin attığı, alışveriş mekanlarıyla ünlü Mançester’e davetlisiniz.

Türkiye’de botoks ve dermal dolgu konusundaki eğitimlerin öncüsü VESTA’dan yepyeni bir “dinle-izle-uygula” konsepti. Bu çok özel tasarlanmış eğitim programı, botoks ve dermal dolgu konusunda yeterli bilgi birikimi ve tecrübeyi size kazandırmak amacıyla hazırlandı.

Dileyen iki, üç veya dört kişilik grupla katılabilir. Fiyata 1-4 kişilik katılımcı grubunun tamamı dahildir.
Kurs: 16-17 Ekim 2015
Güney Kore
 Seyahati: 14-20 Ekim 2015

Prof. Dr. Yasemin Kulak Özkan
Dr. Jae-won Wang
Doç. Dr. Burçin Vanlıoğlu

İmplant uygulayan diş hekimlerinin bir çoğu, hem cerrahi prosedürleri hem de protetik işlemleri kendisi yapmaktadır. O yüzden gerek protetik açıdan gerekse cerrahi açıdan kendi içinde tutarlı bir tedavi planını uygulamak, tedavi esnasında ve sonrasında karşılaşılacak komplikasyonları minimum seviyeye indirecektir.

KAVO KERR Türkiye Ofisi tarafından düzenlenen ve Vestiyer Yayın Grubu tarafından duyurusu yapılmakta olan eğitimlere ait ilan görselleri, eğitmenler, tarihler...