Yayınlar » PTC Teknik Kitaplar Serisi
Dental Seramiklerde Renk
330.00 TL
John C. Ness, CDT

Çeviri Editörü: 
Prof. Dr. Hanefi Kurt

Diş laboratuvarında seramik materyallerden restorasyonlar üretiyorsunuz. Bu materyallere doğal dişlerle uyum sağlayacak şekilde renklendiriciler ekliyorsunuz. Bunu sistematik ve etkili şekilde yapmak için dikkat edilmesi gerekenler, renk düzeltmelerinin tüm ayrıntıları bu kitapta toplandı.
Seçenekler
Kitabı satın almak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com

PTC Serisi Dokuzuncu Kitap

Dental Seramiklerde Renk

Munsell Renk Sistemi’nden sekonder ve tamamlayıcı renklere

Renklendirme yaparken araçlarınızdan biri renk teorisi hakkında bilgi sahibi olmaktır.

Diş laboratuvarında seramik materyallerden restorasyonlar üretiyorsunuz. Bu materyallere doğal dişlerle uyum sağlayacak şekilde renklendiriciler ekliyorsunuz. Bunu sistematik ve etkili şekilde yapmak için dikkat edilmesi gerekenler, renk düzeltmelerinin tüm ayrıntıları bu kitapta toplandı

İkinci bölüm: Boyama ve Karakterizasyon

Kısa sürede karakterizasyon için kuron ve köprülerin farklı bölgelerinin nasıl seçileceğini ve dişlerin genel görünümünü etkilemeksizin karakterizasyonun ne kadar yoğunlaştırılacağını, anterior ve posterior köprülerde boyamayı 2. bölümde adım adım adım adım öğreneceksiniz.Teknik Özellikler

Kitap Adı
Dental Seramiklerde Renk

Orijinal Adı
Color in Dental Ceramics

Ebat
: 210 mm x 300 mm
Sayfa Sayısı: 64 Sayfa + Kapak
Kağıt: 170 g/m2 parlak kuşe kağıt
Baskı:4+4 Renkli Ofset Baskı

Kapak:
 Cilt Bezli Sert Kapak
Cilt: İplik Dikişli
ISBN: 978-975-6250-28-0PTC KİTAP SERİSİ BROŞÜRÜ

PTC Teknik Kitaplar Serisi’ndeki bütün kitapların kısa tanıtımlarının ve fiyatlarının yer aldığı broşürümüzü PDF formatında buradan indirip, inceleyebilirsiniz.

Broşürü indirmek için bu linki tıklayınız.PTC Teknik Kitaplar Serisi Hakkında
The PTC TechBook Series

John Ness’den Diş Teknisyenliğine Özel
Her konunun, mükemmel fotoğraflar ve çizimlerle, adım adım anlatıldığı kitaplardan oluşan bu setin yazarı, Amerika’nın en ünlü diş teknisyenlerinden biri olan ve 2009 yılında vefat eden John Ness. Diş teknisyenliği eğitiminde, tamamiyle kendisine ait, tescilli bir sistemin mucidi olan Ness’in kitapları, şimdi Türkçe.

Adım Adım Diş Teknisyenliği: Ne, Nasıl Yapılır?
PTC Teknik Kitaplar Dizisi, tecrübeyle dolu başarılı bir meslek hayatı boyunca edinilmiş bilginin damıtılmasıyla ortaya çıkmıştır. Dental laboratuvar teknolojisinin adım adım anlatıldığı, anlaşılması çok kolay bir ansiklopedi niteliğindedir.

Her Diş Teknisyeni için Mükemmel Bir Kaynak
Her şeyin fotoğraflarla ve anlaşılır bir dille anlatıldığı PTC Teknik Kitaplar Dizisi, baştan sona renkli, birinci sınıf bir baskıyla sunuluyor. Her ayrıntıyı adım adım inceleyen bu kitaplar, diş teknisyenleri için gerekli temel bilgi ve becerilerin yanı sıra dental anatomi ve estetiği de içermektedir.

Serinin bütün kitaplarını görmek için lütfen aşağıdaki linki izleyin:
www.vyg.com.tr/ptc
Kitabı satın almak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com