Yayınlar » Dergiler
Cosmetic Dentistry Türkiye
0.00 TL
Dünyanın en büyük dental yayıncılık şirketi olan Dental Tribune International’ın sürekli eğitim dergilerinden biri olan Cosmetic Dentistry’yi Türk diş hekimleri ile buluşturuyoruz. Derginin Almanya’da yayınlanan orijinal edisyonundan tercüme edilmiş makalelerin yanı sıra Türk bilim insanlarının çalışmaları da Cosmetic Dentistry Türkiye’de yerini alıyor.
Kitabı satın almak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com

Vestiyer Yayın Grubu’ndan Yeni Bir Dergi Daha

Günümüz diş hekimliğinde hastaların diş hekimlerinden estetik beklentileri gün geçtikçe artıyor. Porselen veneerler, laminate veneerler, bonding uygulamaları, dişeti greftleri, gingivektomi, kron boyu uzatma… ve daha birçok tedavi ile ilgili güncel yaklaşımlar diş hekimlerinin araştırma alanına giriyor.

Tam da bu sebeple Vestiyer Yayın Grubu, Dünyanın en büyük dental yayıncılık şirketi olan Dental Tribune International’ın sürekli eğitim dergilerinden biri olan Cosmetic Dentistry’yi Türk diş hekimleri ile buluşturma kararı aldı.

Derginin Almanya’da yayınlanan orijinal edisyonundan tercüme edilmiş makalelerin yanı sıra Türk bilim insanlarının çalışmaları da Cosmetic Dentistry Türkiye’de yerini alacak.

Dergide diş hekimliğinde kozmetik ile ilgili olan güncel vaka sunumları, derlemeler, araştırmalar ve ürün tanıtımları okuyucuları ile buluşacak.

Editör & Yayın Kurulu

Editör: 
Dt. Mustafa Bekerecioğlu
Yayın Kurulu (Soyadı Alfabetiğine Göre): Doç. Dr. Nilsun Bağış, Doç. Dr. Bilal Yaşa, Doç. Dr. Seda Özturan, Prof. Dr. Tuncer Burak Özçelik


Teknik Detaylar

Ebat: 210 x 297 mm / Sayfa Adedi: 48-80
Kapak Kağıdı: 250 g/m2 kuşe / İç Sayfa Kağıdı: 135 g/m2
Baskı: 4+4 Ofset Baskı / Yayın Periyodu: Yılda 1 Sayı


e-Abonelik Ücreti (Tüm Dergiler)
Bir yıl: 150 TL / İki yıl: 250 TL / Üç yıl: 300 TL

e-Abone olduğunuz zaman yıl içinde çıkan tüm Vestiyer Yayın Grubu dergilerine ulaşabilir, geriye dönük 10 yıllık dergi arşivinden yararlanabilir, istediğiniz dergiyi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Burayı hemen tıklayarak online dergi erişim linklerine ulaşabilirsiniz.


Abone İlişkileri

Dergi hakkında sorularınıza cevap almak veya telefonda abone olmak için,
lütfen abone ilişkileri departmanımızı arayınız:

Dergi hakkında sorularınıza cevap almak veya telefonda abone olmak için,
lütfen abone ilişkileri departmanımızı arayınız:

Ergül Kaya

+90 554 199 02 20
+90 212 481 02 20 (pbx)

ergul.kaya@vyg.com.tr
 


Haber Merkezi

Elvan Genç

+90 212 481 02 20 (pbx)

habermerkezi@vyg.com.tr
elvan.genc@vyg.com.trReklam Servisi

Vestiyer Yayın Grubu dergilerine ve/veya web portallarına reklam vermek, ürünleriniz hakkında tanıtım yazıları yayınlatmak isterseniz, lütfen Reklam Servisimizle görüşünüz:

Elif Taman Yazıcı

+90 555 975 55 43
+90 212 481 02 20 (pbx)
​​​​​​​
elif.taman@vyg.com.tr

Kitabı satın almak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com