Etkinlik » Greatist
GREATIST FULPAKET SINIRLI KONTENJAN İÇİN SADECE 650 TL
650.00 TL
Evet, yanlış okumadınız.

Bu sayfada gördüğünüz bütün ürünler (kongre, sempozyum, kurs, dergi...) hepsi için toplamda ödeyeceğiniz tutar sadece 650 TL. Çünkü 180 Euro olan paketimizde 1 Euro'yu 3,62 TL olarak sabitledik. Ancak kontenjan kısıtlı. Acele etmenizde fayda var.

Hatta biraz daha ileri gittik: Eğer Bonus kart kullanıyorsanız, bunu da 5 taksitte ödeyebiliyorsunuz. 
Buradan İnceleyebilirsiniz : GREATIST FULPAKET 2018 BROŞÜRÜ
Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com

 

İŞTE SADECE 650 ÖDEYEREK SAHİP OLACAĞINIZ
GREATIST FULPAKET’İN İÇERDİKLERİ

Dişhekimliğine dair bilgilerinizi güncellemek için Greatist Kongresi’ne katılıp, Türkiye’nin en prestijli dental yayınlarından 6 farklı dergiye bir yıl boyunca abone olmak; bu arada bir arkadaşınıza Kongre katılımı hediye edip, yardımcı personelinizi Maddeler Bilgisine Giriş Eğitimi'ne ücretsiz göndermek; adınıza basılmış 1.000 adet kartviziti masanızın üzerinde bulmak…

Evet, farkındayız, okumaktan yoruldunuz. O yüzden biz buna kısaca “Greatist Fulpaket” diyoruz. Ve 650 TL olarak belirlediğimiz bu paketten sadece 200 meslektaşımızı yararlandırabileceğiz.

650 TL'lik Paket Kontenjanı Biterse Üzülmeyin!

200 kişi ile sınırlandırdığımız Sabit kur kampanyamızı kaçırırsanız hemen üzülmeyin. Kampanya sonrasında siz de hemen arayabilir, sadece 180 EUR ödeyerek bu ayrıcalıklı pakete sahip olacak 650 kişiden biri olabilirsiniz.Greatist Diş Hekimliği Kongre ve Fuarı

Dişhekimliği alanında gerçekleştirilen köklü ve kapsamlı etkinliklerden olan Dental İstanbul, bu yıldan itibaren “GREATIST Diş Hekimliği Kongre ve Fuarı” adıyla yepyeni bir konsept ve daha yüksek uluslararası profille gerçekleştirilmeye başlıyor.

Ülkemizin en çok katılımcı ağırlayan 3 büyük kongresinden biri olan etkinlik, artık dünya liginde. Kongre kapsamındaki bütün etkinliklere katılabilir, poster sunumu ya da sözlü bildiri başvurusunda bulunabilir, Cumartesi günü sunulan açık büfe öğle yemeği ve 
Pazar sabahı sunulan açık büfe kahvaltı dahil bütün imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Greatist hakkında daha geniş bilgi için kongre resmi web sitesi
www.greatist.pro adresinde ziyaret edebilirsiniz.
 
 

 
Kongreye Bir Meslektaşınızla Katılın

Bir meslektaşınızı da kongreye beraberinizde getirebilir, Greatist Katılım Bileti’ni ona hediye edebilirsiniz. 

Kongre’ye bu şekilde “refakatçi hekim” statüsünde gelen meslektaşlarımız, Cumartesi günü açık büfe öğle yemeği ve 
Pazar sabahı açık büfe kahvaltı hariç, bütün imkanlardan faydalanabilmektedir.

(Misafiriniz katılmak isterse Cumartesi açık büfe öğle yemeği ücreti 36 EUR, 
Pazar sabahı açık büfe kahvaltı fiyatı ise 39 EUR’dur.)
 

 
HANGİ DERGİLER HEDİYE GELECEK?


 
Dişhekimliği Dergisi, 1 Yıllık Abonelik


Türkiye‘nin, diş hekimliği konusunda, düzenli yayınlanan en köklü dergisi. Adından da anlaşılacağı üzere, diş hekimliğini ve diş hekimini ilgilendiren her ne varsa, bu derginin kapsama alanına giriyor.


Estetik&İmplant Dergisi, 1 Yıllık Abonelik


Estetik ve implant konularında, dişhekimleri için son derece öğretici bilgilerin bulunduğu makalelerle donatılmış bir dergi. Derginin İngiltere’de yayınlanan orijinal edisyonundan tercüme edilmiş makalelerin yanı sıra Türk bilim insanlarının çalışmaları da Estetik&İmplant’ta yerini alıyor.


Dental Labor, 1 Yıllık Abonelik


Konusunda dünyanın en iyilerinden olan Dental Labor, sarf malzemelerinden uygulama tekniklerine, yeni cihazların tanıtımına ve kritiğine kadar, diş laboratuvarlarının ve diş hekimlerinin bilgi ihtiyacını karşılıyor. Birbirinden güzel fotoğraflarla zenginleştirilmiş makaleler sayesinde, bilginizi daima taze ve güncel tutmanıza yardımcı oluyor.
Dental Tribune, 1 Yıllık Abonelik


İlginç vaka sunumları, görücüye çıkmış dental ürünlere dair uzmanlar tarafından yazılmış “ilk izlenim”ler, röportajlar ve etkinlik duyuruları da Dental Tribune’de okuyucuya ulaşıyor. Dental Tribune, dünya üzerinde 90’dan fazla ülkede, 600.000’den fazla dişhekimine ulaşan bir yayın.

Türk Dişhekimliği Dergisi, 1 Yıllık E-Abonelik

Genellikle üniversitelerin diş hekimliği fakültelerinde gerçekleştirilen bilimsel çalışmaları yayınlayan Türk Dişhekimliği Dergisi, vaka sunumları, araştırmalar ve derlemelerle zenginleştirilmiştir. Hakemli bir yayın olan Türk Dişhekimliği E-Dergisi, güncel bilimden kopmak istemeyen hekimler için.

PNV, 1 Yıllık Abonelik

Dişhekimliği Dergisi’nin sayfalarında yıllardan beri yayınlanagelen “Piyasada Neler Var” bölümünün artık müstakil bir yayın haline dönüşmesiyle ortaya çıktı. Bundan böyle, diş hekimliği alanındaki ürünler hakkında daha detaylı bilgilerin, inceleme yazılarının yer aldığı; ürün tanıtımlarının okuyucuyla buluştuğu, çeşitli piyasa araştırmalarının tartışıldığı bir mecra. 
 
 
TASARIMI YAPILMIŞ 1.000 KARTVİZİT

Kartvizit bastırmak için zaman ve para harcamanıza gerek yok. Biz sizin adınıza 1.000 adet kartvizit bastırıp size hediye ediyoruz. Size sunduğumuz tasarımlardan birini seçebilir, dilediğiniz amblemi, logoyu kartvizitinize ekleyebilirsiniz.
 
 

 

ASİSTANINIZI "MADDELER BİLGİSİNE GİRİŞ EĞİTİMİ"NE DAVET EDİYORUZ

(28 Ekim 2018)

Siz Greatist Kongresi’nde mesleğinizle ilgili gelişmeleri takip edip, bilgi ve birikiminizi güncellerken, yardımcı personeliniz de, “Maddeler Bilgisine Giriş Eğitimi”ne katılarak kendi alanında bir adım öne geçsin.
 


 
BİR ADET KURS KATILIMI DA ÜCRETSİZ

“Greatist Fulpaket” üyesi olduğunuz takdirde, Greatist kapsamında düzenlenecek olan meslekî kurslardan bir tanesine katılma hakkınız var. Size sunulacak kurs listesinde kontenjanı müsait olan herhangi birini seçerek kayıt olabilirsiniz.


Kurs kontenjanları sınırlı olup başvuru önceliğine göre kayıt alınacaktır. Bütün kurs kontenjanlarının dolması halinde ise, bu fırsattan yararlanamayabilirsiniz.
 
 


GREATİST FULPAKET’E NASIL SAHİP OLACAKSINIZ?

Telefon
0212 481 02 20
Hemen arayıp, sorularınıza cevap alabilir, kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Online

Bu sayfayı kullanarak, kredi kartınızla güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kısa Mesaj
Ben bunlarla uğraşamam diyorsanız, “HEPSI 180**” yazıp 0555 975 55 43’e mesaj gönderin. Biz size ulaşıp kaydınızı yapalım.

Not: Telefon operatörünüzün size uyguladığı standard SMS fiyatlandırması geçerlidir. Greatist Fulpaket bedeli olan 180 EUR veya VYG’na ait herhangi bir ücret telefon faturanıza yansımayacaktır.

GREATIST 650 TL Fulpaket broşürünü buradan indirebilirsiniz.