Etkinlik » Kongre & Sempozyum
Akdeniz Kongresi ve Roma-Floransa Gezisi
1100.00 Euro
18-21 Haziran 2015, Roma & Floransa

VESTA tarafından düzenlenen paketin içeriğinde Kongre katılımının yanısıra bir günlük Roma, bir günlük de Floransa gezisi bulunuyor.

Üç gece ve dört gün olarak organize edilen “seyahat + kongre” programı için 18 Haziran 2015 Perşembe günü İstanbul’dan hareket ediliyor.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com


ROMA’YA, FLORANSA’YA, AKDENİZ KONGRESİ’NE VE TARİHE YOLCULUĞA DAVETLİSİNİZ

İtalyan Dişhekimleri Birliği (ANDI) desteğiyle bu yıl ilk kez düzenlenen “Akdeniz Kongresi”ne davetlisiniz. Birçok konuda dünyaca ünlü konuşmacıların sahne alacağı Kongre’ye katılımın yanı sıra Roma’nın ve Floransa’nın tarihi ortamına bir yoluculuk da sizi bekliyor.

VESTA tarafından düzenlenen paketin içeriğinde Kongre katılımının yanısıra bir günlük Roma, bir günlük de Floransa gezisi bulunuyor. Üç gece ve dört gün olarak organize edilen “seyahat + kongre” programı için 18 Haziran 2015 Perşembe günü İstanbul’dan hareket ediliyor.

AKDENİZ KONGRESİ

İtalyan Dişhekimleri Birliği’nin desteğiyle Roma’da organize edilen Kongre’de, birçok başlık altında oturumlar gerçekleştirilecek. Üç gün süren etkinlikte, implantolojiden estetiğe, birçok başlık bulunuyor. Kongre dili ise İtalyanca ve İngilizce.

Kongre hakkında daha detaylı bilgi için resmi web adresi www.mediterraneancongress.com ziyaret edilebilir.

ROMA & FLORANSA SEYAHAT PROGRAMI

18 Haziran 2015, Perşembe
Saat 11:00’de, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Roma’ya THY (TK1837) ile hareket ediliyor. Roma’ya merhaba: Öğleden sonramızı, Türk rehber eşliğinde, özel otobüsümüzle Roma turu yaparak değerlendiriyoruz. Ardından otele yerleşiyoruz. Katılımcılar, şehir merkezinde akşam diledikleri gibi serbest zaman geçirebiliyor.

19 Haziran 2015, Cuma
Cuma günü, kongre katılımı için ayrıldı. Sabah kahvaltısının ardından otobüsle Kongre’nin yapıldığı mekâna hareket ediyoruz. Kongre 3 gün boyunca devam ediyor fakat Paket’e sadece Kongre programının en yoğun olduğu Cuma günkü katılım dahil edildi. Dileyen meslektaşlarımız ek ücret karşılığında diğer günlerde de Kongre’ye katılabiliyor.

20 Haziran 2015, Cumartesi
Floransa günü. Sabah kahvaltısının ardından özel otobüsümüzle Floransa’ya hareket ediyoruz. Tam gün, Türk rehber eşliğinde Floransa’yı geziyor ve akşam otelimize dönüyoruz.

21 Haziran 2015, Pazar
Dileyen meslektaşlarımız öğle saatine kadar Roma şehir merkezinde serbest zaman geçirebiliyor. Öğleden sonra saat 13:40’daki THY (TK1838) uçağı ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na dönüş yolculuğumuz başlıyor.KATILIM ÜCRETİ

VESTA tarafından hazırlanan “Kongre + Seyahat” paketi:
İlk 10 kayıt için: 1.100 EUR
11. kayıttan itibaren: 1.350 EUR

Fiyata dahil olanlar: İstanbul-Roma gidiş dönüş uçak bileti (THY), Roma’da 4 yıldızlı otelde üç gece konaklama, sabah kahvaltıları, Akdeniz Kongresi’ne bir günlük katılım, kongre günü öğle yemeği ve kahve molası ikramları, rehber eşliğinde Roma şehir turu, Floransa’ya otobüsle gidiş dönüş, rehber eşliğinde Floransa gezisi, havaalanı-otel ve otel-kongre transferleri.KAYIT ve BİLGİ

Daha fazla bilgi almak, erken kayıt avantajından yararlanmak ve size özel ödeme kolaylıklarını karşılıklı konuşmak için İlhan Köse ile görüşebilirsiniz:
0212 481 02 20
0555 518 87 27